(NE)ORIGINÁLNÍ MLÁDEŽ?

1. října 2014 v 15:27 | Momoliu
Ahoj lidi na Zemi, ve vesmíru nebo všude jinde!

Na internetu a hlavně na blog.cz se stále častěji objevují články o tom jak jsou mladí lidé originální a jak má každý svůj styl, ale je to takhle doopravdy, nebo je to jenom fáma?

Myslím že mladí lidé se snaží být originální ale nejsou. Všichni nosí stejné věci na značku originality? Opravdu? Tímto se vyjadřují?

V obchodech je stále větší výběr různých kousků oblečení a možnosti jak být originální narůstá.

Ale najdou se i tací, kteří po originalitě touží a udělají vše...
Mě se líbí když se o to někdo opravdu s vervou snaží, ale ta snaživost (jako podle mě dobrá vlastnost) se většinou obrátí v něco špatného, nezdravého a až pomalu nevzhledného!

Třeba různé africké kmeny touží po originaitě a tak si do uší dávají různé hnusy, nos si propichují pírkama a řežou se na znamení dospělosti...

Emmo styl nebo Gothic, to jsou přímě příklady divné originality. Ty korzety, extravagantní účesy nebo tak...

Nebo jsem teďka na novinkách.cz četla, že si nějaká láznivka z Brazílie nechala chirurgicky přidat třetí prso. No řekněte, není úplně pitomá?!?!

Takže jak říká Charles Chaplin:
"Mladí lidé vyjadřují originalitu tím, že jsou všichni stejní..."


Líbí se Vám to?
Jste originální tímto nebo jiným způsobem?
- vyjadřujte se v komentářích -

Vaše Momoliu! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon | Web | 1. října 2014 v 15:39 | Reagovat

Přijde mi, že si docela protiřečíš. Nejdřív říkáš, že jsou neoriginální, protože nosí to samé co ostatní a jakmile jsou odlišní, třeba Emo, přijde ti to divný, tak nevím.

2 Slečna-intrikán | E-mail | Web | 1. října 2014 v 17:59 | Reagovat

Protiřečíš si, Gothic se píše bez k.
Je to takové chaoticky pojaté, přesto se mi to líbí, vím, že někde tam bude pravda. Ano, v dnešní době se hodně lidí stylizuje do smutných a sklouzává k emařství a melancholii, ale jestli je to jejich způsob vyjadřující jejich vnímání života, neměli bychom je tak náhodou brát?
Sice mi někdy vadí ty holky, které se cílevědomně oblékají do temné, tváří se šíleně umučeně a poslouchají depresivní punk-rock, ale je to jejich život. Jestli si chtějí blbnout, moje záležitost to není... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama